FOTO Hajduk s igračem više pobijedio nogometaše Varaždina pred

Por um escritor misterioso
Last updated 24 setembro 2024
Nogometaši Varaždina u sklopu 21. kola SuperSport HNL-a ugostili su Hajduk. Varaždinci su s igračem manje poraženi 4:1.   U prvom dijelu golovi nisu padali, a Varaždinci su bili bolja momčad pred 5900 gledatelja. Prvu pravu priliku na utakmici imao je Hajduk u 12. minuti. Ubacio je Melnjak za Livaju, ovaj je proslijedio do Krovinovića, […]
Navijači Hajduka o slavlju u Varaždinu: Pukštas i Livaja su Batman i Robin, sad je mir tjedan dana - Večernji.hr
Oslabljeni Dinamo gostuje u Varaždinu, dok si Hajduk ne smije dopustiti kiks protiv Gorice; evo gdje gledati današnje utakmice - tportal
FOTO Nogometaši Varaždina dominirali, no Marko Livaja pred 7000 gledatelja donio pobjedu Hajduku – 7Plus
Slobodna Dalmacija - Lider Hajduk u velikoj prilici podebljati prednost, ozbiljno potreseni Varaždin na Poljud stiže i bez ključnih igrača
Hajduk uvjerljiv protiv Varaždina - HRT
Rezervni vratar Varaždina bio igrač utakmice, Hajduku poželio naslov, a danas dobio raskid ugovora - Večernji.hr
Hajduk svladao Varaždin, bila je to peta uzastopna pobjeda pod Karoglanom - Novi list
Kakva drama: Hajduk u 99. minuti preko heroja Awaziema čudesno došao do tri boda - Večernji.hr